New-life B.E.A.M. - bioelektrický akcelerační management

Omlazování pleti, odstraňování a vyhlazování vrásek, modelace postavy, lymfodrenáže

K čemu přístroj New-life B.E.A.M.TM slouží?

New-life B.E.A.M.Přístroj, donutí svaly pracovat. Moderní neinvazivní technologie tvarování postavy využívá zevní elektrické stimulace svalu, která způsobí jeho stažení. Metoda při vhodném nastavení působí na všechny svalové skupiny lidského těla. Je pohodlná a bezpečná pro Vaše zdraví.

Při neinvazivní liposukci sice dojde k úbytku objemu lokalizovaného tuku v podkoží, ale tato metodika nemůže ovlivnit zpevnění svalů a kůže v již zeštíhlené oblasti.

Postrádali jsme přístroj, který by na fokusovaný ultrazvuk navazoval a který by umožnil jednoduchou, neinvazivní a efektivní technikou zpevnit svaly a napnout pokožku celého těla. Přístroj New-Life B.E.A.M. přesně tohle nabízí.

Ideální pro klienty, kteří chtějí vytvarovat postavu bez úsilí. Přístroj New-Life imituje přirozené schopnosti těla odstranit tuk fyzickou námahou bez nutnosti docházet do fitness centra.


B.E.A.M.TM technologie

využívá unikátního systému managementu, který dává plnou kontrolu. Umožňuje kombinovat, synchronizovat a přesně nastavovat všechny mikroparametry. Systém umožňuje profesionálně vyškolenému pracovníkovi stimulovat a aktivovat specifické svaly a svalové skupiny, zvyšovat krevní cirkulaci, zlepšovat metabolismus a tonus těla přesně podle požadavků klienta.

New-life ošetření je lepší než cvičení ve fitness s rychlejšími viditelnými výsledky a mnohem menším úsilím.


Aplikace přístrojem New-Life:

  • Redukce obvodu
  • Tvarování těla
  • Facelifting
  • Rejuvenace kůže
  • Vyčištění od akné
  • Virtuální mezoterapie
  • Aplikace na prsou a hýždích
  • Akupunkturní masáž
  • Lymfatická drenáž

Přístroj, který donutí svaly pracovat

New-life B.E.A.M.Přístroj, který vznikl ve spolupráci amerických a izraelských vědců, využívá bioelektrický akcelerační management, což je nejnovější estetická technologie nabízející schopnost přesně imitovat bioelektrické procesy v těle a vysílat elektrické pulzy plně přizpůsobené nervovému systému. Proces svalového stahu může být aktivován působením bioelektrického impulzu, který se šíří cestou našich motorických neuronů. To je proces, kterým se sval stimuluje přirozeně k činnosti například při cvičení. Druhou možností je použití "elektrického stimulování" akčními potenciály navozenými přímou zevní elektrickou stimulací svalů. V podstatě vše směřuje k vyvolání bioelektrického podnětu pro svaly zevní cestou přes kůži. Na úpony svalových snopců se připojují polarizované elektrody. Způsob jejich zapojení je dán lidskou svalovou anatomií.

New-Life B.E.A.M.TM nabízí vždy naprosto přesný režim zapojení polarizovaných elektrod na těle, a to s přihlédnutím k tomu, jakou partii chceme posilovat a tvarovat. Vždy je použito nejméně 24 elektrod. Jejich postupné zapojování pak vyvolává svalové stahy. Intenzitu, četnost i délku stahů nastavuje ošetřující personál individuálně, podle kondice a pocitu klienta. Také dobu zatížení, a tedy "cvičení" lze nastavovat podle potřeby klienta.

Přístroj má osm základních programů, každý z nich pak dalších deset podprogramů. Díky tomu je možné volit od jemné lymfodrenážní masáže přes akupunkturní či relaxační masáž celého těla až po zeštíhlující zpevňující programy (ty jsou nejpopulárnější) a také speciální masáže určené k vyrýsování a konturování vybraných partií těla.


K ideálu míříme bezbolestně

New-life B.E.A.M.Velmi atraktivní na tomto systému je, že jím lze ve stejném okamžiku tvarovat postavu stimulací zvýšené svalové aktivity a zároveň provádět ošetření typu tzv. virtuální mezoterapie. Virtuální mezoterapie je proces, při němž lze masáží za pomoci speciálně tkaných elektrických rukavic zlepšit krevní oběh a celkový metabolismus v oblasti obličeje, krku a dekoltu. Tato masáž výrazně vyhlazuje a omlazuje pleť celého obličeje, její efekt je však nejvíc vidět v těsném okolí očí, kde je kůže nejcitlivější a nejzranitelnější.

Tento přístroj kontroluje bez problému všechny současně běžící programy, a tak umožňuje dosud nebývalé kombinace procedur. Celý proces je bezbolestný, během výkonu cítíte stahy svalů, ale výkon je přizpůsoben tomu, aby se sval posiloval postupně, a intenzita programu je volena individuálně podle kondice klienta. Po výkonu se člověk cítí jako po cvičení, nanejvýš má pocit namožených svalů.

V obličeji a dekoltu dojde po speciální masáži elektrorukavicemi pouze k mírnému zrůžovění a ihned po výkonu se lze nalíčit. Už druhý den jasně vidíte patrné vyhlazení drobných vrásek okolo očí, vypnutí pokožky a její celkové omlazení a zjemnění, a to bez sebemenších stop na kůži, jakými bývají stopy po vpichu či drobné modřinky, které známe těsně po aplikaci mezoterapie nitrokožně injekčně. Výhodou je i fakt, že lze tuto techniku bez obav užít i v zónách ošetřených jinými estetickými technikami, například kožními implantáty atd.


Vybírat lze z mnoha programů

Ve velké škále osmdesáti programů lze najít ideální kombinace ošetřovaných oblastí těla, a to jak pro muže, tak pro ženy.

Přístroj B.E.A.M.TM lze použít k tvarování postavy, počínaje zónou prsních svalů přes zádové, břišní až po hýžďové a stehenní svaly. Nejpreferovanější je u dam cvičení celého rozsahu břicha, a to současně se stehenními svaly. Pánové pak upřednostňují kombinaci cvičení břišních svalů a zapojení aktivity svalů ramenních pletenců, což pomáhá prorýsování ramen.

Při opakovaných ošetřeních je ve všech ošetřovaných oblastech patrné vypnutí pokožky, které je spojeno se zlepšením lymfodrenáže a metabolismu nejen ve svalech, ale i v kůži. Výkon lékaři doporučují opakovat desetkrát až dvanáctkrát v intervalu alespoň jedenkrát či dvakrát týdně. Posléze je ideální zvolit udržovací ošetření zhruba jedenkrát za měsíc (lze i častěji). Tento výkon nelze provést u klientů, kteří mají kardiostimulátor, epilepsii, eventuálně jakékoli nádorové nebo zánětlivé onemocnění v ošetřovaných oblastech.
Video ukázky indikací technologie B.E.A.M.TMUžitečné odkazy: Info Liberec | Město Turnov | Katalog firem | Alfa elchron katalog | Katalog BC | Amok vyhledávač | Rejstřík firem | AZ Portál | Katalog firem | Gynekologie Semily | Gynekologie Turnov | Gynekologie Český Dub